صفحه اصلی
پورتال خدمات مشترکین برق پیشخوان دولت - ویژه برق سایتهای مرتبط درباره ما - ارتباط با ما  
     
 

2-حفاظت دو لایه ای شبکه  


این محصول بطور همزمان حفاظت کامل اطلاعات سازمان در مقابل حملات اینترنتی را فراهم می آورد. این راهکار مانند چتری ایستگاههای کاری و فایل سرورها را از همه انواع ویروسها، تروجانها و کرمها محافظت کرده و از شیوع آلودگیها به شبکه جلوگیری می نماید و اطلاعات را امن نگهداشته و دسترسی کاربران را به منابع شبکه امکان پذیر می سازد.

 

 

 

 

 

Kaspersky Enterprise Space Security

1- حفاظت یک لایه ای شبکه  


ارائه دهنده حفاظت كامل شبكه با هر اندازه يا سطح پيچيدگي در برابر همه انواع تهديدات كنوني اينترنتي است. این راهکار ، همه داده هاي ورودي و خروجي ازقبيل ايميل، ترافيك وب و همه فعل و انفعالات شبكه را كنترل مي نمايد. محصول، شامل قسمتهايي براي حفاظت ايستگاههاي كاري كاربران دستگاههاي قابل حمل است كه باعث برقراري دسترسي ايمن و سريع به اطلاعات، منابع و همين طور اينترنت و دسترسي به ايميلهاي شركت با همان اندازه امنيت مي گردد.

 

 

 

 

Kaspersky Total Space Security

4- حفاظت چند لایه ای شبکه


تضمين كننده جريان آزاد اطلاعات در داخل شركت و ارتباطات ايمن با جهان بيروني است. راهكار در برگيرنده كامپوننت هايي براي حفاظت ايستگاههاي كاري و سرورها در برابر همه انواع تهديدات اينترنتي كنوني است؛ ويروسها را از ايميها حذف نموده و اطلاعات را ايمن و كاملاً در دسترس كاربران منابع شبكه قرار مي دهد..

 

3-حفاظت سه لایه ای شبکه


این محصول محافظت مرکزی برای ایستگاههای کاری را هم در شبکه داخلی سازمان و هم برای کاربرانی که از راه دور به شبکه مذکور متصل میشوند بمنظور مقابله همزمان با همه انواع تهدیدهای اینترنتی، شامل ویروسها،جاسوس افزارها ، حملات هکرها و هرزنامه ها فراهم می نماید. این محصول با اعمال کنترل کامل بر اطلاعات ورودی و خروجی روی PCشامل ( ایمیل، ترافیک وب و تعامللات شبکه ای) امنیت کاملی را برای کاربران فراهم می نماید، چه در زمانی که آنها در داخل محل کار باشند و چه زمانی که در حال مسافرت کاری بسر میبرند.

 

 

 

Copyright MadadBakhtar Co 2010
 

خانه | پورتال خدمات مشترکین | پیشخوان دولت | سایتهای مرتبط | درباره ما